Yaprak Dökümü’nün Uğursuz Şevket’ine Yıllar Acımadı! Bakın Artık Ne Halde? “Ferhunde’nin İntikamı”

2006-2010 yılları ortasında fırtına estiren ve herkesi erkan başına kilitleyen Yaprak Dökümü, senaryosu ve karakterleriyle periyodun en çok izlenen dizileri ortasına girmişti. Reşat Nuri Güntekin’in romanından uyarlanan dizi dala yeni bir soluk getirmişti. Halil Ergün, İnanç Hokna üzere usta oyuncuların yer aldığı dizide Şevket karakterini oynayan Hasan Küçükçetin’de isminden sıkça kelam ettirmişti. Ferhunde karakterinin eşini oynayan Hasan Küçükçetin, diziden sonra ortadan kaybolmuştu. Uzun müddettir ekranlarda olmayan oyuncu bakın ne halde görüldü?

YILLAR ŞEVKET’E ACIMAMIŞ

Yaprak Dökümü’nde Şevket karakterine hayat veren Hasan Küçükçetin, yıllar içerisinde değişik birine dönüştü. Yaprak Dökümü dizisinden sonra ekranlarda görülmeyen oynucu artık ki haliyle görenleri şaşkınlığa uğrattı.

Deniz Çakır’ın oynadığı Ferhunde karakterinin eşini canlandıran Küçükçetin’e yıllar acımamış. Diziden sonra bir çok oyuncu farklı projelerde yer alırken Hasan Küçükçetin, is bir müddet ortadan kayboldu. Kimi projelerde yer alan Küçüççetin’i tanımak ise imkansız.

AİLENİN TEK OĞLUNU OYNUYORDU

Kısa müddette reyting rekorları kıran dizinin hala eski kısımları kimi kanallarda yayınlanmakta. Türk dizi tarihinin klasikleri ortasında giren Yaprak Dökümü, hala replikleri ile gündemde yerini alıyor. Her kısmı ile izleyiciyi ekrana bağlayan dizinin oyuncuları da süratle parladı. Fahriye Evcen, Gökçe Bahadır üzere çok sayıda oyuncuya ün katan dizi Hasan Küçükçetin ise apayrı birinde dönüştü. Dizide ailenin tek oğlunu oynayan Küçükçetin bakın artık ne halde?

SAÇI LATİFELİ BİRBİRİNE GİRMİŞ

2010 yılında final yapan diziyle birlikte Şevket de ortadan kayboldu. Diziyle birlikte pek çok oyuncu şöhretin kapılarını araladı. Hasan Küçükçetin ise yeni haliyle farklı projelerde yer aldı. Küçükçetin’i gören Şevket olduğuna inanmıyor.

Saçı latifeli birbirine karışan oyuncu en son ‘Bir Vakitler Kıbrıs/Kıbrıs: Zafere Gerçek’ dizisinde yer almış ve kimse tanıyamamıştı.


Hasan Küçükçetin’i görenler ise “Ferhunde’den sonra toparlanamamış”, “Yetersiz Şevket meskenim geçirmiş” üzere yorumlarda bulundu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.