Skandal nedeni sorguda itiraf etti! Cezaevinden çıkan cani, hayat kadınlarını öldürmeye kaldığı yerden başladı.

Rusya‘da iki hayat kadınını öldürdüğü için 2010 yılından bu yana hapiste olan adam, cezaevinden çıkar çıkmaz yeni cinayetler işledi. İki hayat kadınını daha öldüren adam, yeniden tutuklanırken, cinsel ilişki sırasında başarısız olduğu için cinayetleri işlediğini itiraf etti.

Alexei Varakin

CEZAEVİNDEN ÇIKAR ÇIKMAZ CİNAYETLERE DEVAM ETTİ

Rusya’da tüyler ürperten bir olay yaşandı. 37 yaşındaki Alexei Varakin, 2010 yılında iki hayat kadınını öldürdü. Cezaevine giren Varakin kısa süre önce serbest bırakıldı.

Vlada Skitskaya

İKİ GÜNDE İKİ HAYAT KADININI ÖLDÜRDÜ

Varakin cezaevinden çıkınca yine rahat durmadı. Moskova’da 40 yaşındaki Olga Vorobyova isimli hayat kadınını öldüren Varakin, talihsiz kadının kafasını kesip buluştukları otelin yanına attı. 1 gün sonra 25 yaşındaki Vlada Skitskaya, isimli hayat kadını ile anlaşan Varakin, kiralık bir daireye gitti. Genç kadın kendisini öldürmeye çalışan Varakin’den kurtulmak için bir arkadaşına mesaj attı. Defalarca bıçaklanan Skitskaya’nın yardım çığlıklarını duyan komşular polise haber verdi. Olay yerine gelen polis, Skitskaya’nın cansız bedeniyle karşılaştı.

Olga Vorobyova

CİNSEL İLİŞKİ SIRASINDA BAŞARISIZ OLDUĞU İÇİN ÖLDÜRMÜŞ

Gözaltına alınıp tutuklanan Varakin, ifadesinde cinsel ilişki sırasında başarısız olduğu için hayat kadınlarını öldürdüğünü itiraf etti.

Kaynak: SonDakika.com / Dünya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir