Plajda seks kanlı bitti: Vurularak öldürüldü

Fransa’da bir adam, Lyon kentindeki dünyaca ünlü çıplaklar plajında seks yaptığı için yüzlerce kişinin gözleri önünde vurularak öldürüldü.

Fransa’nın Lyon kenti eteklerinde yer alan La Mama isimli plaj, cinayet haberiyle gündem oldu. Çıplaklar plajı olarak da bilinen La Mama’da 46 yaşındaki bir adam herkesin içerisinde bir bayanla cinsel alakaya girmesinin akabinde başından vurularak öldürüldü.

Dün sabah lokal saatle 10.30’da meydana gelen olayda 76 yaşındaki zanlının plaja geldikten sonra seks yapanları gördüğü, duruma sonlandığı ve etraftakilerle tartışmaya başladığı tez edildi.

Daha sonra, 76 yaşındaki katil zanlısı, öfkesini asıl sahibine, plajda cinsel münasebete giren adama yöneltti. İkili bir müddet tartıştıktan sonra, 46 yaşındaki kimliği açıklanmayan kurban, sessiz kaldı. Fakat bu durum katil zanlısını daha da sonlandı. 76 yaşındaki adam çantasından av tüfeği çıkardı ve biri başından biri göğsünden olmak üzere kurbana 3 el ateş etti.

DİRENMEDİ, KABAHATİNİ İTİRAF ETTİ

Fransa merkezli France3 kanalı, saldırganın ateşli silah ruhsatı olan bir avcı olduğunu açıkladı. Fakat av tüfeğini neden kıyıya götürdüğü ile ilgili ayrıntı verilmedi.

Saldırıdan kısa bir mühlet sonra olay yerine gelen polis, 76 yaşındaki adamın direnmeden teslim olduğunu ve cürmünü itiraf ettiğini belirtti.

3 el ateş edilen 46 yaşındaki kurbanın hastaneye yetişmeden olay yerinde hayatını kaybettiği aktarıldı.

Olayın çabucak akabinde plajın kapatıldığı açıklandı.

La Mama plajı resmi olarak 2007’de natürist kullanım için belirlenmiş ve Fransa’nın dünya çapında natüristlerin bir numaralı destinasyonu olarak ünlenmişti. Olayın yaşandığı gün de plajda yüzlerce kişinin bulunduğu açıklandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.