Pitbull saldırısına uğrayan Asiye’nin babası işten çıkarıldı!

Gaziantep’te 4 yaşındaki Asiye Ateş, bir sitenin bahçesinde pitbull cinsi iki köpeğin saldırısına uğramıştı. Asiye, dün gece saatlerinde Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi. 

Asiye’nin saldırıya uğradı sitede kapıcı olarak çalışan baba Hüseyin Ateş ise işinden kovulduğunu açıkladı. Oturdukları evinde site yönetimine ait olduğunu sösleyen Ateş, evden tanışınacağını belirtti.

DHA’nın aktardığına göre Baba Ateş, “Benim tek isteğim adaletin yerinin bulmasıdır. Asiye’nin sağ salim çıkması. Asiye için daha iyi bir yüz nakli yapılması için daha iyi okullarda okumasını istiyorum. Ne yapılacaksa Asiye için istiyorum. Şu anda işimden kovuldum. Isıran köpekler patronumun köpekleri olduğu için evimden de taşınacağım. İnşallah kızım sağlığına bir an önce kavuşur” diye konuştu.

Asiye’nin tek çocukları olduğunu belirten Ateş, sağlık sorunları nedeniyle bir daha çocuklarının olamayacağını belirterek tek isteğinin Asiye’nin sağlığına kavuşup, eski günlerine dönmesi olduğunu söyledi.

Ateş, “Olay günü oradaydım. Kat temizliğindeydim. Sitenin kapıcısıyım. Temizlik yaptığım için duymadım. Ben aşağıya indiğimde eşim ve orada çocuğumu kurtaran kişiler, çocuğumu hastaneye getirmişler. Çocuğumun hayati tehlikesi devam ediyor. Çok üzücü bir olay, konuşamıyorum. Dizlerim kırıldı” dedi.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.