Nurdan-İbrahim Büyükak çiftinden mutluluk pozu

‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ ile şöhreti yakalayan İbrahim Büyükak ve psikolog eşi Nurdan Büyükak, yaklaşık bir yıl önce oğulları Aslan Oktay’ı kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olmanın heyecanını yaşamıştı. Zaman zaman oğullarıyla verdikleri pozları takipçilerinin beğenisine sunan Büyükak çiftinden sempatik oyuncu, geçtiğimiz haftalarda Aslan ile oynadığı anları; “Oyun oynuyoruz biz” notuyla paylaşmıştı. Eşi ve oğlunun fotoğrafına kayıtsız kalmayan Nurdan Büyükak ise baba-oğulun pozuna “Yerim sizi” yorumunu yapmıştı.

“EVLİLİKTE DÖRT, SEVGİLİLİKTE YİRMİ İKİNCİ YILIMIZ”

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Büyükak çifti, geçtiğimiz aylarda evliliklerinin dördüncü yıl dönümünü kutlamıştı. İbrahim Büyükak ile verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sunan Nurdan Büyükak, paylaşımına şu notu düşmüştü:

Bugün bizim evlilik yıl dönümümüz. Evlilikte dördüncü yılımız, sevgililikte 22’nci yılımız kutlu olsun canım sevgilim. Çok aşığım sana.

Eşiyle aynı fotoğraf karesini kendi sosyal medya hesabından yayınlayan İbrahim Büyükak da gönderisinde; “Dördüncü yılımız kutlu olsun bir tanem” ifadelerini kullanmıştı.

ASLAN’A ERKEN KUTLAMA

28 Haziran 2021 tarihinde dünyaya gelen Aslan Oktay, geçtiğimiz haftalarda bir yaşına basmıştı. Nurdan- İbrahim Büyükak çifti, oğullarının doğum gününü, bir gün öncesinde aile büyükleriyle kutlamıştı.

Kutlamadan kareleri takipçilerinin beğenisine sunan Nurdan Büyükak, paylaşımında; “Aslan’ın ilk doğum gününü anneanne, babaanne ve dedeleriyle kutladık” ifadelerini kullanmıştı.

EŞİ VE OĞLUNA KAYITSIZ KALAMADI

38 yaşındaki İbrahim Büyükak, son olarak oğlu ile birlikte plajda çekilen bir fotoğraflarını 989 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınlamıştı. Oyuncu, baba-oğlu aynı parlak sarı tişörtü ve sarı desenli şortu giydikleri görünen kareye, “Pişti olduk” notunu yazarak, sarı kalp emojisi eklemişti.

Nurdan Büyükak ise eşinin ve oğlunun bu pozuna kayıtsız kalamayarak, “Sarı fırtınamlar” mesajını yazmıştı. Ünlü ismin bu gönderisine, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

“SEVDİK BE”

Şimdilerde Çeşme’de tatilin tadını çıkaran Nurdan-İbrahim Büyükak çiftinden yeni bir paylaşım geldi. Bir çocuk annesi Nurdan Büyükak, eşiyle çekilen karesini Instagram hesabının hikayeler bölümünden paylaştı. Büyükak, mutluluk pozlarına; “Sevdik be” notunu düştü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.