Müge Anlı Şenay- Hasan Hüseyin cinayeti olayı nedir, katili kim? Marketçi cinayeti şüphelisi Mehmet Kubilay Özel kimdir, solak mı?

İzmir’in Selçuk ilçesinde 2018 yılında bakkal işleten karı-koca, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce iş yerinde yapılan silahlı saldırıyla öldürüldü. Hasan Hüseyin Özkan (55) ile eşi Şenay Özkan’ın (54), öldürülmesi ile ilgili kızları Begüm ve Ayser Özkan’ın katilinin yakalanıp adalete teslim edilerek en ağır cezanın verilmesini istedikleri öğrenildi. Bakkalcı çiftin kızları bu gelişmeler sonrasında katilin bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Cinayetle ilgili son gelişmeler Müge Anlı’da yer alıyor. İşte detaylar..

İZMİR SELÇUK BAKKALCI CİNAYETİ OLAYI NEDİR?

İzmir Selçuk, Çamlık Mahallesi’nde anayol üzerinde market dükkanı işleten Hasan Hüseyin Özkan ve Şenay Özkan çifti, gece geç saatlerde kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğradı. 2018 yılında yaşanan olayda bakkalcı çift başlarına tabancayla birer el ateş edilerek öldürüldü.

6139cf64b57f1506fca62163Olay, markete alışveriş için gelen bir müşterinin cesetleri görüp jandarmaya ihbarda bulunmasıyla ortaya çıktı. Özkan çiftini öldüren katil ya da katillerin, marketten bir şey almadıkları saptandı. Olayla ilgili olarak şu ana kadar yapılan incelemelerden herhangi bir sonuç elde edilemedi.

6139cf4bb57f1506fca62161ŞENAY- HASAN HÜSEYİN CİNAYETİNİN KATİLİ KİM?

Müge Anlı’nın programına cinayetle ilgili şüpheli olarak katılan Mehmet Kubilay Özel ile ilgili detay şüpheleri arttırdı. Solak birisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıkan çiftin kızları Begüm Özkan’ın şüphelendiği isim olan Mehmet Kubilay Özel ‘in sol elini kullandığını fark eden Müge Anlı, “Yalnız siz de sol elinizi kullanıyorsunuz” sözleri olay oldu. Sağ elini daha çok kullanmak için üstün bir çaba sarf etmeye çalışan Mehmet Bey hakkında, Prof. Dr. Şevki Sözen de aynı yorumda bulundu.

6139cf80b57f1506fca62165Mehmet Kubilay Özel, konuşulanların ardından 2003 yılına kadar sol elini kullandığını söylerken o dönemde geçirdiği bir kazanın ardından sol elini kullanamadığını dile getirdi. Daha sonra solak olduğunu bir kez daha reddeden Özel, hangi elini kullandığını hatırlamadığını öne sürdü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.