Merve Mutlu kimdir, kaç yaşında? Hemşirelik öğrencisi Merve bulundu mu?

Diyarbakır’da 3 gün önce kaybolan öğrenci Merve ile ilgili son dakika gelişmeler merak ediliyor. Ailesine evden çıkarken ‘Staj için kayıt yaptırmaya gidiyorum’ dedi ve o günden sonra Merve’den haber yok. Kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi Merve Mutlu’nun ailesi, kızlarının hayatından endişe ediyor.

MERVE MUTLU KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesi Huzurevleri Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan Mardin Artuklu Üniversitesi Hemşirelik Bölümü son sınıf öğrencisi Merve Mutlu(21), 23 Ağustos’ta “Mardin’e staj için kayıt yaptırmaya gidiyorum” diye evden çıktı. Akşam eve dönmeyen Merve’yi, ailesi telefonla aradı, ancak ulaşamadı. Merve’nin gidebileceği yerlere tek tek bakan aile, sonuç alamayınca, polise giderek kayıp başvurusunda bulundu. Ailesi, 3 gündür haber alamadıkları Merve’nin geri dönmesini bekliyor.

6128d66579da3e0ee4ce8d9eHEMŞİRELİK ÖĞRENCİSİ MERVE BULUNDU MU?

Hemşirelik öğrencisi Merve Mutlu’nun bulunduğuna dair henüz bir bilgi yer almıyor. Annesi Kadriye Mutlu, kızının, kaybolduğu günün sabahında erken kalktığını ve Mardin’e gideceğini söylediğini anlattı. Mutlu, bunun üzerine kızına kahvaltı hazırladığını belirterek, “Gelip içti, kalktı, gitti sonra. Ben arkasından gittim. Kızım kimliğini aldın mı? diye sordum. O da ‘evet’ dedi. Sonra geri geldi ve kimliğinin diğer çantada olduğunu söyledi. Ben ona verdim ve su şişesi de uzattım. Bana sarıldı ve öptü gitti. Ben de arkasından baktım. Hatta pencereye çıktım, arkasından baktım. Gitti, bir daha da dönmedi. Yalvarıyorum kızım gelsin, ben hastayım. O biliyor ki ben hastayım. Bana kıyamazdı, hep moral verirdi. Sen benim moralimsin kızım, yalvarıyorum dön gel eve” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.