Mehmet Dinçerler ile boşanma kararı alan Hadise’den ilk açıklama: Dava açtım

Kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık konuşulan Hadise, geçtiğimiz nisan ayında bir süredir birlikte olduğu Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturdu. İlişkisini gizli yaşamayan isteyen Hadise, düğün töreninden görüntü paylaşılmasını yasakladı. Bir süredir birlikte görüntülenmeyen çiftin alyans takmaması ayrılık iddialarını gündeme getirdi. Evlilikleri hakkında konuşmayan çiftin boşanma kararı aldığı öğrenildi.

“ANLAŞARAK SONLANDIRAMADIĞIM İÇİN DAVA AÇTIM”

Instagram hesabından yaptığı paylaşımla boşanma iddiasını doğrulayan şarkıcı, “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim” dedi.

BOŞANMA NEDENİ FİKİR AYRILIKLARI MI?

Basın danışmanına “Boşanma dilekçesini verdim. Arayanlara boşanacağımı açıklayabilirsin” dediği öğrenilen şarkıcının dilekçesini Beykoz Adliyesi’ne verdiği belirtildi. Dinçerler’in daha az konser yapmasını ve kapalı giyinmesini isteyen ailesinin baskısından bunalan Hadise’nin fikir ayrılığı nedeniyle bu kararı aldığı konuşuluyor. Ünlü şarkıcının son dönemde konser sayısını artırması dikkat çekmişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.