Kazada hayatını kaybeden polis Ferhat Özer’le ilgili acı ayrıntısı emniyet açıkladı

Tayininin çıktığı Diyarbakır’a giderken geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden polis memuru Ferhat Özer’le ilgili acı ayrıntısı Vilayet Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, toplumsal medya hesabından duyurdu.

Kocaeli Vilayet Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevliyken tayini Diyarbakır’a çıkan polis memuru Ferhat Özer (29), 20 Temmuz’da eşi ile birlikte yeni misyon yerine gittiği sırada Şanlıurfa’da geçirdiği kaza sonucunda hayatını kaybetmiş, eşi ise yaralanmıştı.

ACI AYRINTISI EMNİYET AÇIKLADI

Özer’in, Türk Polis Teşkilatı’nın 177. yıl dönümü için hazırlanan klipte, özel harekatı temsilen Türk bayrağı taşıdığı öğrenildi.

Kocaeli Vilayet Emniyet Müdürü Veysel Tipioğlu, toplumsal medya hesabından o klibi paylaşarak, “Kendi bayrağını taşıdığını kim bilebilirdi. Teşkilatımızın kuruluşunun 177. yılı için hazırladığımız klipte, özel harekatı temsilen al bayrağımızı taşıyan merhum kardeşimiz Ferhat Özer’in o gün taşıdığı bayrağı asalet ve metanet sahibi, değerli eşi Sümeyye Özer’e teslim ettik” sözlerini kullandı. İHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.