Karabağlar Belediyesi Asfaltlama Sezonuna Hızlı Başladı

Karabağlar Belediyesi, asfalt plentini bir ay süren ağır bakımdan geçirdikten sonra asfaltlama sezonuna hızlı başladı. Bu kapsamda Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, öncelikli asfalt ihtiyacı duyulan sokaklara girmeye başladı. Ekipler Cennetoğlu ve General Asım Gündüz mahallelerinde sokaklara asfalt serimi ve yama çalışmaları gerçekleştiriyor.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, çalışmaları denetleyerek ekiplere kolaylıklar diledi ve bölgedeki vatandaşlarla sohbet etti.  Cennetoğlu Mahalle Muhtarı Mustafa Ölmez ve General Asım Gündüz Mahalle Muhtarı Saim Keskin’le sokakları dolaşan Başkan Selvitopu, vatandaş ve esnafın taleplerini aldı ve görüşlerini dinledi.

Sezon öncesi gerekli hazırlıkları yaptıklarını, yeterli bitümle malzeme stokladıklarını belirten Başkan Selvitopu,  “Muhtarlarımızın öncelikli olarak belirledikleri sokaklara girmeye başladık. Çalışmalarımız sezon bitene kadar yoğun şekilde devam edecek” dedi.

Başkan Selvitopu, Karabağlar’ın 3600 sokağı bulunduğunu ve herkese eşit hizmet götürmeye çalıştıklarını belirterek, “Asfaltlama çalışmalarımızı tekniğine uygun şekilde, modern araçlarımızla yapıyoruz. Hedefimiz mümkün olduğunca çok sokağa girmek” diye konuştu.

AĞIR BAKIMDAN GEÇİRİLDİ

Karabağlar Belediyesi geçen nisan ayında, kendisine ait asfalt üretim tesisini ağır bakımdan geçirerek yoğun asfaltlama sezonuna hazır hale getirdi. Bu çalışmalar neticesinde tesis daha modern ve nitelikli hizmet verebilir bir hale geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir