Haziran’da Giriş Fırsatı Sunan 3 Metaverse Coin Belli Oldu! 

Bitcoin ve Ethereum ile birlikte kripto piyasası bu haftaki satışlara devam ediyor. Ancak kripto uzmanı Paul Brabus, bazı metaverse coin projelerinin Dolar Maliyeti Ortalaması için bir fırsat sunduğunu düşünüyor. Uzman, Haziran 2022’de izlemek için 50 milyon doların altında piyasa değeri olan ilk üç metaverse coin’ini inceliyor. Biz de uzmanın tanıtımını okuyucularımız için hazırladık.

İlk metaverse coin projesi Victoria VR (VR)

  • Piyasa değeri: 29 milyon dolar
  • Token Fiyatı: 0,039 dolar
  • 24 saatlik işlem hacmi: 15,16 milyon dolar

Victoria Virtual Revolution (VR), Aralık 2021’de piyasaya girdi. Kendisini dünyanın ilk gerçekçi Metaverse’i olarak tanımlıyor. Epic Games’in Unreal Engine 4’ü projesi destekliyor. Oyuncuların Blockchain ekonomisi ve play-to-earn (P2P) modeli aracılığıyla keşfetmeleri ve ödüller kazanmaları için yüksek kaliteli, sürükleyici bir Metaverse inşa ediyor.

Victoria’s Metaverse, kullanıcıların arkadaşlarıyla oyun oynamasına, dijital ortamda alışveriş yapmasına imkan verecek. Ayrıca, çeşitli yerlerde dinlenmesine ve hatta bir Üniversite diploması almasına olanak tanıyacak. Victoria’nın dünyası, kullanıcılara olmak istedikleri kişi olma ve hayallerini gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

Metaverse, Victoria’nın çarpıcı açık dünyasını keşfetmek ve görevleri tamamlamak için ödüller sağlayarak kullanıcıları eğlendirmek  amacı taşıyor. Ayrıca kullanıcıları ödüllendirmek ve etkinliği ve katılımı teşvik etmek tasarlandı. Kullanıcıların Victoria’s VR’de keşfetmeleri için bir çok olanaklar var. Platformda NFT’ler şeklinde sanal gayrimenkul satın alma fırsatı bile var. Mevcut VR Arazi satışı sona ererken, yakında başka bir arazi satışı gerçekleşecek.

Platformun yerel tokeni, Victoria VR’nin para birimi olan VR. VR için bazı yardımcı programlarla, stake etmek, DAO yönetimine katılmak, VR Lands satın almak mümkün. Buna ek olarak oyun içi varlık satın alma, reklam, ulaşım, kiralama ve çok daha fazlasını içeriyor. Bu arada Victoria VR, projenin vizyonunu paylaşan tutkulu bir topluluğa sahip.

İkinci metaverse projesi Starlink (STARL)

  • Piyasa değeri: 32 milyon dolar
  • Token Fiyatı: 0,000003273 dolar
  • 24 saatlik işlem hacmi: 5,05 milyon dolar

Starlink (STARL), Haziran 2021’de piyasayla tanıştı. Potansiyeli olan en az piyasa değerine sahip metaverse coin projelerinden biri. Aynı zamanda Victoria VR gibi Epic Games’in Unreal Engine 4 ile sanal dünyasını oluşturuyor.

Starlink, Metaverse kullanıcılarının özgürce keşfedebileceği uzay temalı bir açık dünyaya sahip. Kullanıcıların ödüller kazanmasını sağlamak için Blockchain tabanlı bir ekonomiyi ve P2P modelini entegre eden bir 3B ortam sağlıyor. Starlink’in en iyi yanı, Metaverse’nin şu anda açık beta sürümünde olması. Dolayısıyla kullanıcıların onu indirip oyunun çeşitli mekaniğini kontrol etmesi mümkün Bununla birlikte Metaverse hala geliştirme aşamasında.

STARL, Ethereum tabanlı bir ERC-20 dijital tokeni. Starlink Metaverse için birincil dijital yardımcı varlık. STARL’ın, NFT’leri satın almak ve Starlink Metaverse ile etkileşim kurmak için kullanılması mümkün.

Son metaverse coin projesi Metahero (HERO)

  • Piyasa değeri: 44,2 milyon dolar
  • Token Fiyatı: 0,0087 dolar
  • 24 saatlik işlem hacmi: 4,40 milyon dolar

Kriptokoin.com okuyucularının bileceği üzere Metahero (HERO), hayat Temmuz 2021’de başladı. Polonya’nın en çok beklenen Metaverse kripto projelerinden biri. Kullanıcıların kendilerini ve diğer gerçek dünya nesnelerini dijital alana taramalarını sağlamak amacıyla ultra gerçekçi bir Metaverse inşa ediyor.

Metaverse, 3D fotogrametrik tarama teknolojisinde lider Wolf Digital World ile benzersiz bir ortaklığa sahip. Wolf Digital World, The Witcher serisi ve Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda gerçekçi grafikler oluşturmak için CD Project gibi ünlü oyun stüdyoları tarafından kullanılıyor.

Everdome, Metahero’nun Metaverse’inin resmi adı. Mayıs ayında bir arazi satışını tamamladılar. Bu yılın başlarında Everdome, DOME tokeni için 9 milyon doların üzerinde para topladı. Bu da projenin muazzam uzun vadeli potansiyeline ve yatırımcı desteğine işaret etti.

HERO, Metaverse’inde ana para birimi olarak hizmet veriyor. Yani Metahero için yerel yardımcı program varlığı. Ayrıca HERO, BNB Blockchain üzerine inşa edilmiş bir BEP-20 tokeni. Yardımcı programları arasında tarama hizmetleri için ödeme, ödül talep etme, oyun içi öğeleri satın alma vb. var.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.