Esra Ezmeci’ye karsını ifşa etti: Bağ sonrasında…

FOX TV’de Karşı Karşıya programını sunan Esra Ezmeci, toplumsal meyda hesabından da takipçileriyle müddetli bağlantı halinde kendine gelen ilgi sorularını yanıtlayıp yayınlayan Ezmeci’ye bu sefer özel bir durumla alakalı itiraf geldi. Eşiyle mahremini itiraf eden erkek resmen herkesi şoke etti. İşte ayrıntılar.

ESRA EZMECİ’YE BAĞLANTI İTİRAFI

FOX TV’ de Fulya İle Umudun Olsun programında Psikolog olarak vazife alan daha sonra ani bir kararla ayrılan Esra Ezmeci, eski kanalına bu kere sunucu olarak geri döndü. Karşı Karşıya programı ile toplumsal meselelere değinen Ezmeci, toplumsal medya hesabından da alaka uzmanlığı yapmaya devam ediyor. Her gün binlerce soru ve itiraf alan Ezmeci, paylaşımlarıyla şaşırtmaya devam ediyor.

KARISI HAKKINDA FARKLI İTİRAF

Bir erkek takipçisinden gelen itirafı yayınlayan Ezmeci, yeniden toplumsal medyada gündem oldu. Erkek takipçisi, ” Eşim bağlantıdan sonra çabucak üstünü giyiniyor bir yerim görünecek diye huzursuz oluyor” itirafında bulundu. Ezmeci ise bu itiraf karşısında, “Belki çekingenlik ve özgüvenizliği olabilir. Siz eşinize sıklıkla onun vücudunu ve fizikî özelliklerini beğendiğiniz söyleyebilirsiniz” karşılığını verdi.

İşte o itiraf

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.