Britney Spears’dan ‘Türkiye’ paylaşımı: Bu görüntü beni ağlattı!

Geçtiğimiz aylarda toplumsal medyada paylaşılan bir görüntü viral olmuştu. Anaokuluna giden bir çocuk arkadaşlarıyla oyun oynadığı sırada, karşısında elinde pastayla annesini görünce büyük şaşkınlık yaşamıştı. Gözleri dolan çocuk daha sonra annesine sarılıp, elini tekraren kere öpmüştü. Annesinin sürprizi karşısında büyük memnunluk yaşayan çocuğun imajları toplumsal medyada kısa müddette en çok izlenen görüntülerden biri olmuştu.

“GERÇEKTEN KÜÇÜK BİR BEYEFENDİ”

O imajları izleyen dünyaca ünlü müzikçi Britney Spears, gözyaşlarına hakim olamadı. Görüntüyü 40 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan Spears, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

Son iki gündür migrenim tuttu ve yataktan çıkamadım. Işığa maruz kalamadım ve kendimden geçecekmişim üzere hissettim. En kötüsüydü ve bu yüzden iki gün boyunca uyudum. Anneler Günü’nde baygındım… Bir gün geciktim, çok üzgünüm… Neyse, bu görüntü beni ağlattı. Küçük çocuğun annesinin elleriyle ne yaptığını izleyin. Sahiden küçük bir beyefendi demek istiyorum! Geçmiş Anneler Günü’nüz kutlu olsun.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.