Beşiktaş’ın eski oyuncusu Manuel Fernandes gazeteciye saldırdı

İran’ın Sepahan FC grubunda forma giyen Beşiktaş’ın eski oyuncusu Manuel Fernandes, arkadaşlarıyla birlikte evvelki gün geldiği Kuruçeşme’de bulunan cümbüş yerinin çıkışında Beyaz TV muhabiri Mustafa Ağdağ’ın imaj çektiğini fark etti. Fernandes ve menajeri olduğunu söyleyen kişi, Ağdağ’ın üzerine yürüyerek darbetti.

DHA’nın haberine nazaran, ekibiyle birlikte kamp yapmak için birkaç gün evvel Kocaeli’ye geldiği belirtilen Fernandes’in ekipten ayrılarak arkadaşlarıyla birlikte Kuruçeşme’de bulunan cümbüş yerine geldiği öğrenildi. Yerden çıkarken görülen Fernandes, kameraların kendisini çektiğini fark edince, Beyaz TV muhabiri Ağdağ’a saldırdı.

Fernandes’in yanında bulunan ve menajeri olduğunu söyleyen bir kişi Ağdağ’ın üzerine yürüdü. İkili ortasında arbede yaşandığı sırada, Ağdağ’ın üzerine yürüyen Fernandes’in de gazeteciyi yumrukladığı anlar cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Akına uğrayan Ağdağ, durumu çabucak polise bildirdi.

DARP RAPORU ALAN AĞDAĞ ŞİKAYETÇİ OLDU

Saldırıda bulunan Fernandes ve beraberindekiler olay yerinden uzaklaşırken, hastaneye giden Ağdağ, darp raporu aldı. Kendisine saldıranlardan şikayetçi olan Ağdağ’ın gözünde ve kolunda darp izleri dikkat çekti. (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.