Başparmağınız Kişilik Özelliklerinizi Açığa Çıkarıyor! İşte Karakter Özelliklerinizi Söyleyen Kişilik Testi

Her beden farklıdır, doruktan tırnağa. Kimi insanların başparmakları düzdür. Amcak öbür insanların başparmakları çarpık. Bu ne manaya geliyor? Başparmağınız kişiliğiniz hakkında birçok şeyi ortaya çıkarabilir. Kişilik testleri sayesinde karakter tahlilini yapmak epeyce kolay. Sizde başparmağınız sayesinde bunu öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

BAŞPARMAĞIN UCU

Bazı beşerler baş parmağını kaldırdığında, başparmakları düz bir çizgide durur, fakat öbürleri için eğridir; başparmağın ucu biraz (veya çok) dışarı çıkıyor. Bu size mizacınız ve irade gücünüz hakkında bir şeyler söyleyebilir.

DÜZ BAŞPARMAK DÜZ

parmağınız son derece düz mü görünüyor? Bu, öteki insanlardan biraz daha önemli olduğunuz manasına gelir. Bazen huysuz ve kolay kolay sinirlenebilirsiniz. Tüm dünyayı gri renkli gözlüklerle gördüğünüzde, en makûs anlarınız var. O anlarda hislerinizi göstermeniz sahiden güç olabilir. Hayat kaliteniz sizin için kıymetli ve sıhhatinize, arkadaşlarınıza ve ailenize çok kıymet veriyorsunuz.

EĞRİ BAŞPARMAK

Eğri baş parmağınız var mı? Bu, çok etkileyici ve eksantrik bir insan olduğunuz manasına gelir. Fikirlerinizi memnuniyetle diğerleriyle paylaşırsınız ve hislerinizi göstermekte hiç zorlanmazsınız. Öteki insanların kişiliğiniz ve görünüşünüz hakkında ne düşündüklerinin kıymetli olduğunu düşünüyorsunuz ve bu hususta hayli hassas olabilirsiniz. Görünüşüne çok vakit harcıyorsun.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.