Apple duyurdu: İşte iPhone 14’ün fiyatı ve özellikleri

Apple yeni eserlerini tanıttı. Merakla beklenen ve özellikleri araştırılan Apple iPhone 14’ün fiyatı muhakkak oldu.

Tüm dünyanın merakla takip ettiği Apple eser tanıtımı programı gerçekleşti. Youtube’dan canlı olarak yayınlanan programda iPhone 14’ün fiyatını 799 dolar, iPhone 14 Plus fiyatını ise 899 olarak açıklandı.  İşte Apple etkinliğinde tanıtılan yeni ürünler…

APPLE WATCH 8 VE APPLE WATCH PRO

Yeni Apple Watch Series 8, Ultra ve SE modelleri tanıtıldı. Apple Watch Ultra, su altında nabız ve sıcaklık ölçme, istikamet bulma ve ihtarlarda bulunabiliyor. Watch Ultra’nın fiyatı ise 799 dolar olarak açıklandı. Watch 8 tüm gün pil ömrüne sahip olacak ve güç tasarruf modunda kullanıldığında ise 36 saate kadar kullanılabilecek.

En sağlam Watch modeli olan Watch Pro, çok şartlara ayak uyduracak. Atletler için geliştirilmiş olan yeni modelde birçok ek özellik yer alıyor. Apple Watch Ultra yüzde 7 daha büyük bir ekrana ve titanyum gövdeye sahip.

iPHONE 14 ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

Yeni iPhone 14’te kamera özellikleri öne çıkarken, aksiyon modu en dikkat çekeni oldu. iPhone 14’lere 2 yeni güvelik özelliği getirilirken, kullanıcıların uzun müddettir beklediği uydu özelliği de yer aldı.

Uydu özelliğiyle internete bağlı olmadan uyduya bağlanarak, SOS acil durum uyarısı yapılabiliyor. Ayrıyeten Apple, uydu özelliğinin 2 yıl boyuncu fiyatsız olacağını açıklarken ABD ve Kanada’daki kullanıcılar bu özellikten şu an yararlanabilecek.

Apple, iPhone 14’ün fiyatını 799 dolar, iPhone 14 Plus fiyatını ise 899 olarak belirledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.