Amber Heard’ün kardeşinden Johnny Depp’e tepki: İğrençsiniz

Independent Türkçe’de haberine göre, Instagram hesabı üzerinden paylaşım yapan 34 yaşındaki Whitney Heard, MTV’yi etiketleyerek, “İğrençsiniz ve belli ki çaresizsiniz. Umarım Depp’i çağıranların kız çocuğu yoktur” ifadelerini kullandı.

Depp, MTV Müzik Ödülleri gecesinde kanalın maskotu olan Ay Adam kostümüne montajlanan videosuyla seyircilere seslenmişti.

Johnny Depp’in sahnesi, bazı seyircilerden tepki alırken; Depp, eski eşi Heard’le çekişmeli dava süreci yüzünden pek çok rolü kaybettiğini ima ederek, “İşe ihtiyacım vardı” şakası yapmıştı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları karalama davası lehine sonuçlanmasına rağmen ilişkilerinde şiddet uyguladığı iddiası çürütülmeyen Depp’in, MTV Müzik Ödülleri’ne konuk olmasını eleştirdi. Ünlü oyuncunun hayranlarıysa bu anları komik buldu ve Depp’e böyle bir imkân sunulmasından memnun olduklarını dile getirdi.

Depp-Heard arasındaki karalama davası 1 Haziran’da karara bağlanmıştı. Mahkeme iki tarafın da birbirini karaladığı sonucuna varsa da dava Depp’in lehine sonuçlandı.

Davada Heard’ün Depp’e 15 milyon dolar; Heard’ün de Depp’e 2 milyon dolar tazminat ödemesine karar verildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.