Alpay Özalan’dan Mansur Yavaş’a yanıt: İkiyüzlü ve çapsız

AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, “Kasları beyninden fazla gelişmiş troll bir milletvekili var” diyerek isim vermeden kendisini eleştiren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Mansur Yavaş’a sert tepki göstererek, ‘ikiyüzlü ve çapsız’ dedi. Yavaş’a sorular yönelten Özalan, “Adamsan cevap ver Mansur Yavaş! Adamsan!” notuyla sosyal medya hesabından video paylaştı.

Mansur Yavaş, bir mitingdeki İHA ve SİHA’lar ile ilgili sözlerinin AK Parti Milletvekili Alpay Özalan tarafından kesilerek paylaşıldığını belirterek, “Şimdi kasları beyninden fazla gelişmiş bir tane trol milletvekili var. Dün benim söylediğim bu sözü kesmiş, millete trollük yapacağım diye uğraşıyor” ifadelerini kullanmıştı

Yavaş’ın sözlerine Twitter hesabından yanıt veren Özalan, şunları söyledi:

“Mansur Yavaş denilen kendini bilmez aklınca bana hakaret etmiş. Yahu sen zeka seviyen bilindiği için 4 yıldır konuşturulmayan bir çapsızsın. Kendi partin bile sana bu muameleyi yaparken, beyin konusuna girmen senin için biraz riskli değil mi? Konuştukça batma diye yıllarca konuşturulmadın. Şimdi de Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP’ye ve Selo’ya verdiği tavizlerin üzerini örtmek için ortalığa salındın. Dağdaki terörist elebaşları Kılıçdaroğlu’nu açık açık destekliyor. Sen de ‘vatanseverim, adamım’ diye ortalıkta geziyorsun. Muhalefetin rezilliklerini örtmeye çalışıyorsun. Senin vatanın neresi, hangi vatanı seviyorsun?

Genel Başkan’ın bay Kemal’in özerklik vaadini ve Van’da HDP bayrakları altındaki mitingini perdelemek için yerli ve milli silahları aşağılamaya çalışıyorsun. Beni iyi dinle iki yüzlü Mansur Yavaş. Ülkenin başına geçmesini istediğin Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Oy verin Selo’yu hapisten çıkarayım. Özerklik getireyim’ diyor. Sana tek bir sorum var. ‘Apo’nun heykelini dikeceğim’ diyen ve hendek teröründe özerklik isteyen Selo terörist mi, değil mi? Adamsan cevap ver Mansur Yavaş! Adamsan!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir