AKP’li Şen ‘seçimi kazanacağız’ dedi: Nasıl diye sormayın…

AKP Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından “Bu Hikayenin Kahramanı Sensin” temasıyla gerçekleştirilen AKP Teşkilat Akademisi’nin İstanbul eğitim programları başladı. AKP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen, partisinin İstanbul İl Başkanlığı Konferans Salonu’nda düzenlenen eğitim programının açılışındaki konuşmasında, partililere ilginç ifadelerle seslendi.

‘ÇÜNKÜ SEN DE BİR TAYYİP ERDOĞAN’SIN’

Anadolu Ajansı’nın (AA) geçtiği habere göre Şen, “Aslında bu hikayenin kahramanı Recep Tayyip Erdoğan. Peki neden hikayenin kahramanı sensin diyorum? Çünkü sen de bir Tayyip Erdoğan’sın mevzu bu. Bunu kavrayacağız. Tayyip Erdoğan nasıl çalışıyorsa öyle çalışacağız. O nasıl gayret ediyorsa öyle gayret edeceğiz. O nasıl yorulmuyorsa biz de öyle yorulmayacağız ve kazanacağız” dedi.

‘BANA NASIL KAZANACAĞIZ DİYE SORMAYIN’

Mustafa Şen, 2023’te seçimi kazanacaklarını, Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı olacağını iddia ederek, “Girmiş olduğu her seçimi kazanmış bir teşkilatın ve liderin yol arkadaşı, o teşkilatın mensubu birisi olarak, ben nasıl savunma hattında olabilirim? Benim ne işim var savunma hattında? Bana yakışan taarruz, sefer, zafer. Zafer evinde oturana nasip olmuyor. Zafer seferde olana” diye konuştu.

‘NASILI YOK, KAZANACAĞIZ’

“Mevzu basit, kazanacağız” diyen Şen, şöyle devam etti: “Ama bana şu soruyu sormayın, nasıl kazanacağız? ‘Nasıl’ı çöpe at. Kazanacağız. ‘Nasıl’ı yok, kazanacağız. Çünkü başka yolu yok. ‘Niçin kazanalım? Hep biz mi kazanacağız?’ Bundan sonraki seçimleri kazanmayacaksan, bu zamana kadar olan seçimleri niye kazandın ki? Daha öteye gitmeyeceksen buraya kadar niye geldin ki? O yüzden soru yok. Nasıl kazanacağız, niye kazanacağız, neden kazanacağız? Onların hepsini çöpe… Kazanacağız ve Tayyip Erdoğan yeni Cumhurbaşkanımız olacak.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.