Adana’da cümbüş yerine girmek isteyen genç öldürüldü

Adana’nın Çukurova ilçesi Karslılar Mahallesi’nde yaşanan olayda; Osmaniye’den Adana’ya gelen Mehmet Yıldız (21), M.G.’nin de (16) ortalarında bulunduğu 4 arkadaşıyla birlikte eğlenmek için gece kulübüne gitti.

İHA’nın haberine nazaran; M.E. ile ağabeyi Mustafa E. (21), 2 kız arkadaşıyla gece kulübüne girdi fakat Yıldız, kız arkadaşı olmadığı için giremedi.

İçeri almak için para istediler

Bunun üzerine M.E., “Seni de içeri aldıracağız lakin biraz para vermen gerekiyor” diyerek Yıldız’ın 130 lirasını aldı.

Arkadaşlarından bir daha haber alamayan Yıldız, saatlerce dışarıda bekledi. Bir mühlet eğlendikten sonra gece kulübünden çıkan M.E. ile Mustafa E. kardeşler, sokakta yürümeye başladı.

Bu sırada yanlarına gelen Mehmet Yıldız, “Beni neden burada bıraktınız” deyince arkadaşlarıyla tartışmaya başladı.

Tartışma kısa müddette arbedeye dönüşünce M.E., cebindeki bıçağı çıkarıp Yıldız’ı bedeninin çeşitli yerlerinden yaraladı.

Kurtarılamadı

Bıçağı çalıların ortasına atan M.E. ile ağabeyi Mustafa E. kaçmaya başladı. Etraftakiler iki kardeşi yakalayıp, durumu polis ve sıhhat takımlarına bildirdi.

Sıhhat vazifelilerinin birinci müdahalesini yaptığı Mehmet Yıldız, ambulansla Çukurova Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Hayati tehlike kaydıyla ameliyata alınan Yıldız, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Etraftakilerin yakalayıp polise teslim ettiği M.E. Çocuk Şube Müdürlüğü’ne, ağabeyi Mustafa E. ise Cinayet Ofis Amirliği’ne götürüldü. M.E.’nin tabirinde, Yıldız’ı kendilerine küfrettiği ve darbettiği için bıçakladığını öğrenildi.

2 kardeş tutuklandı

Emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen M.E. ile ağabeyi Mustafa E., çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.